Vamos a la playa:)

A co słychać na plaży? Woda jeszcze zimna (temperatura wody w zimie to ok. 12 stopni), ale już są pierwsi śmiałkowie:). To obrazki z plaży w Vilanova i la Geltrú w lutym:)
Kto chce zobaczyć naprawdę wspaniałe plaże, powinien się wybrać właśnie tutaj. Te w Barcelonie nie mogą się z nimi równać. Wystarczy wsiąść do pociągu np. na Placa Catalunya i w ciągu 20-30 minut jest się w innym świecie, w którym naprawdę można poczuć i zobaczyć piękno śródziemnomorskiej przyrody. Można pojechać właśnie do Vilanova, a potem piechotą przejść wzdłuż wybrzeża do Sitges (będzie relacja z tej wyprawy:). O ile w Vilanova i Sitges już w lutym są turyści, to odcinek wybrzeża między tymi miastami jest dziewiczy (komu się chce chodzić). Docierają tu nieliczni, dlatego jest czysto i pięknie. Dlatego też można zrzucić ciuchy, tak jak samotny pan na zdjęciu:) A propos, w Barcelonie jest oczywiście plaża dla nudystów.  Ale nie powinien nikogo dziwić widok nagich ciał na „normalnej” plaży, i to już w zimie! Jest też plaża dla gejów, których – mówiąc na marginesie – w sezonie turystycznym widzi się tu wszędzie. Barcelona jest jednym z najbardziej przyjaznych  homoseksualistom miejsc w Europie. To tutaj odbywają się europejskie igrzyska sportowców gejów, są gejowskie stowarzyszenia, jest dzielnica, będzie biblioteka, nie wspominając o teatrach i lokalach.

2 odpowiedzi do “Vamos a la playa:)”

  1. goły pan mnie rozwalił! biorąc pod uwagę, że to luty!!!!!! normalnie – dawaj no tu duuuuuuużo fot!!!!!!! pozdrówka!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *