4 odpowiedzi do “PRZYSTANEK HISZPANIA w ścisłej czołówce Google”

  1. Gratuluję, ale Google dopasowuje wyniki indywidualnie do każdego… Więc logiczne, że u Ciebie będzie w czołówce 🙂 Najlepiej takie rzeczy sprawdza się na zupełnie obcym komputerze. Mi po wpisaniu Hiszpania parę pierwszych stron zajmują inne portale, głównie turystyczne, gdzie ich właściciele płacą grubą kasę za pozycjonowanie tej frazy 🙂 Pozdrawiam i życzę sukcesów!

    1. hmmm, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc możliwe, że masz rację, istnieją firmy zajmujące się pozycjonowaniem, choć podejrzewam, że sprawa jest bardziej skomplikowana, bo mam już głosy, że blog znajduje się w tak zróżnicowanych miejscach, na piątej stronie, na trzeciej, na pierwszej i in., więc wynika z tego, że na każdym komputerze będzie to inna pozycja, od czego to zależy? od tego, ile razy z danego komputera ktoś wchodzi na daną stronę? jaki w takim razie ma sens pozycjonowanie? nie ma jakichś obiektywnych wskaźników? dziś zaczęłam szukać informacji na temat pozycjonowania i wszyscy piszą, że liczy się ilość wejść, linkowanie, jakość strony. trzeba też dodać, że wordpress pozycjonuje się bardzo dobrze. pamiętam, że kiedy kilka miesięcy po założeniu bloga wrzuciłam w google „hiszpanie”, mój blog był w okolicach 20 strony. jak to więc jest z tym pozycjonowaniem? piszcie! chętnie dowiem się czegoś w tym temacie:) pozdrowienia Mefistka!

  2. Po wpisaniu w Google właśnie „Hiszpania blog” – wyskoczyłaś w pierwszej piatce, więc calkiem nieźle 🙂
    Pozdrawiam,
    AD

    1. super! ja niedawno sprawdzałam na zupełnie innym komputerze, z którego nigdy wcześniej nie korzystałam, hasło „hiszpania” i przystanek hiszpania jest na 4 stronie, chyba całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że przede mną prawie same firmy i moja strona jest pierwszym blogiem w tym towarzystwie. pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *